twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

Dystrybucja produktów refundowanych

Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM

Europejskie Centrum Biznesu, oraz Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka zapraszają na XX edycję Ogólnopolskiego Kongresu Farmaceutycznego POLFARM, który odbędzie się w dniu 11 września w Hotelu Marriott w Warszawie. Temat jesiennej edycji brzmi: „Dystrybucja produktów refundowanych - podsumowanie sytuacji oraz najnowszych zmian”

Kongres poświęcony będzie omówieniu zmian w przepisach dotyczących zakazów przekazywania zachęt w ramach dystrybucji produktów refundowanych, zarówno jeśli chodzi o dystrybucję otwartą jak i szpitalną. Wśród poruszonych tematów znajdą się takie zagadnienia jak: rozumienie zachęty w świetle nowych przepisów, wraz z przykładami dopuszczalnych serwisów; analizę możliwych rozwiązań oraz przedstawienie praktyki rynkowej. Nie bez znaczenia pozostaną również kwestie cen maksymalnych a cen sztywnych, możliwości stosowania dualpricingu, a także pytanie, czy nowe przepisy wpłyną na relacje ze szpitalami. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.polfarm.biz.

Strona: www.polfarm.biz
Organizator: Europejskie Centrum Biznesu
Telefon: 81 747 65 10
Mail: info@ecb.biz.pl

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
reklama
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK