twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

Dystrybucja produktów refundowanych

Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM

Europejskie Centrum Biznesu, oraz Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka zapraszają na XX edycję Ogólnopolskiego Kongresu Farmaceutycznego POLFARM, który odbędzie się w dniu 11 września w Hotelu Marriott w Warszawie. Temat jesiennej edycji brzmi: „Dystrybucja produktów refundowanych - podsumowanie sytuacji oraz najnowszych zmian”

Kongres poświęcony będzie omówieniu zmian w przepisach dotyczących zakazów przekazywania zachęt w ramach dystrybucji produktów refundowanych, zarówno jeśli chodzi o dystrybucję otwartą jak i szpitalną. Wśród poruszonych tematów znajdą się takie zagadnienia jak: rozumienie zachęty w świetle nowych przepisów, wraz z przykładami dopuszczalnych serwisów; analizę możliwych rozwiązań oraz przedstawienie praktyki rynkowej. Nie bez znaczenia pozostaną również kwestie cen maksymalnych a cen sztywnych, możliwości stosowania dualpricingu, a także pytanie, czy nowe przepisy wpłyną na relacje ze szpitalami. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.polfarm.biz.

Strona: www.polfarm.biz
Organizator: Europejskie Centrum Biznesu
Telefon: 81 747 65 10
Mail: info@ecb.biz.pl

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Uwaga, ta strona używa COOKIES
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
×