twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

Farmaceutyczna Liga Mistrzów

targi organizowane przez Grupę NEUCA

Gorące emocje i duch współpracy fair play towarzyszyły nam w czasie Euro 2012. Wszystko to będzie można przeżyć jeszcze raz już 6 września w Centrum Expo XXI, podczas Farmaceutycznej Ligi Mistrzów, targów organizowanych przez Grupę NEUCA. 

I Ogólnopolskie Targi Farmaceutyczne upłyną w sportowej atmosferze. Scenografia, zaproszone gwiazdy polskiego sportu, a także moc atrakcji, które zostały przygotowane na ten czas przeniosą uczestników do świata wielkiego sportu. Farmaceutyczną Ligę Mistrzów poprowadzi Rafał Patyra – telewizyjny komentator sportowy. W ten jeden dzień hala Expo XXI upodobni się do trybun sportowych, a interaktywne rozgrywki urozmaicą część biznesową targów. „2012 to rok wielkich sportowych emocji, rywalizacji i sukcesów podczas UEFA Euro 2012 oraz Igrzysk Olimpijskich w Londynie.” – mówi Edyta Kresińska, kierownik ds. kreacji oferty promocyjnej: „Nawiązując do żywego ducha sportowego, pragniemy zorganizować spotkanie branży farmaceutycznej o podobnym prestiżu i pełnego równie pozytywnej energii. Mamy nadzieję, że nasi goście będą zadowoleni z możliwości zatowarowania swoich aptek w takiej atmosferze”.

Farmaceutyczna Liga Mistrzów to jednak nie tylko atrakcyjne oferty handlowe, ale także solidna porcja wiedzy, przydatna farmaceutom. Mają oni szansę otrzymać ją dzięki seminariom poświęconym przede wszystkim zagadnieniom związanym z nowymi trendami w dziedzinie farmacji. „W ramach seminariów oferujemy dwa bloki tematyczne. Pierwszy to szkolenia podejmujące temat farmakoterapii w pediatrii. Uczestnictwo w tych zajęciach umożliwi zdobycie 8 punktów twardych. Drugi blok to szkolenia biznesowe przygotowane przez Aptekarską Szkołę Zarządzania” – mówi Katarzyna Pękala, Kierownik Działu Szkoleń i Programów Aptecznych. „Uczestnicy dowiedzą się jak efektywnie wpływać na decyzje zakupowe pacjenta i jak podnosić zyski apteki poprzez zastosowanie technik sprzedaży wiązanej. Specjalnie dla osób zarządzających i kierujących personelem apteki przygotowaliśmy szkolenie z najlepszych technik motywacji pozafinansowej pracowników.”

Targi odwiedzą ciekawi goście - gwiazdy sportu, takie jak: Monika Pyrek, Przemysław Saleta czy Mateusz Kusznierewicz. Spotkanie uatrakcyjnią także: pokazy tańca Anny Głogowskiej i Rafała Maseraka, instruktaż Nordic Walking Roberta Czecha oraz Zumba Show Michała Kurpiela. 

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
reklama
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK