twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

"Systemy i technologie do zarządzania szpitalem/przychodnią"

15 kwietnia, Warszawa

Nowoczesne systemy i technologie wykorzystywane w placówkach ochrony zdrowia zwiększają ich efektywność, podnoszą konkurencyjność, a przede wszystkim zwiększają bezpieczeństwo pacjenta, który liczy na natychmiastową reakcję, interwencję oraz fachową opiekę ze strony pracowników instytucji ochrony zdrowia. Postęp technologiczny pozwala na sprawne wykonywanie poszczególnych zadań.

VI edycja konferencji poświęconej systemom i technologiom do zarządzania placówkami ochrony zdrowia odbędzie się 15 kwietnia w Warszawie. Patronem medialnym konferencji jest czasopismo "Gabinet Prywatny".

Tematyka konferencji

Prelekcję "Strategie komunikacji miedzy lekarzem a pacjentem, mające bezpośredni wpływ na atrakcyjność placówki medycznej" wygłosi

Kamil Kuczewski, członek Fundacji BeActiveDentist.
 

1. Systemy wspierające zarządzanie placówką medyczną:
• komunikacja wewnątrzszpitalna,
• systemy zarządzania jakością,
• systemy rozliczania i generowania raportów,
• systemy do fakturowania,
• systemy do rozliczeń kontraktów i rozliczeń z NFZ,
• rozwiązania BI dla szpitali,
• zarządzanie pracą,
• outsourcing usług niemedycznych.
2. Dokumentacja medyczna:
• e-rejestracja,
• obieg dokumentów (e-dokumentacja),
• podpis elektroniczny,
• archiwizacja dokumentacji,
• ochrona osobowych danych medycznych – uwarunkowania prawne i proceduralne.
3. Nowoczesne metody kontaktu z pacjentem:
• kioski internetowe,
• portale internetowe,
• marketing w Służbie Zdrowia.

4. Zarządzanie finansami w obrębie placówek medycznych:
• kontraktowanie świadczeń zdrowotnych
• pozyskiwanie funduszy na nowe inwestycje - leasing, kredyt, pożyczka, konsolidacja i organizacja zakupów grupowych?
• placówki medyczne na GPW,
• ubezpieczenia.
5. Najlepsze praktyki zarządzania szpitalem/przychodnią.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstawicieli prywatnych i publicznych placówek ochrony zdrowia oraz administracji publicznej:
kadry menedżerskiej z działów administracji, IT, finansów, zamówień, hr oraz zakładów diagnostyki obrazowej i zakładów diagnostyki laboratoryjnej; przedstawicieli administracji samorządowej, w tym przedstawicieli Urzędów Wojewódzkich odpowiedzialnych za zdrowie publiczne oraz reprezentantów władz powiatowych – doradców ds. ochrony zdrowia; przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia; przedstawicieli Narodowego Funduszu Zdrowia.
Dla pozostałych osób udział jest płatny : wynosi 1000 zł + 23% VAT za osobę.
Każdy uczestnik otrzymuje imienny Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w konferencji, materiały konferencyjne oraz możliwość korzystania z przerw kawowych.
 

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI : http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/systemy-i-technologie-do-zarzadzania-szpitalem-przychodnia-11-02-2014r/rejestracja-237.htm
 

Kontakt:

Justyna Mejłun
Asystentka ds. organizacji konferencji
tel. +48 725 792 689
justyna.mejlun [at] multitrain.pl

 

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
reklama
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK