twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

10 lat działalności firmy Bionorica na polskim rynku farmaceutycznym

Niemiecka firma Bionorica, producent ziołowego leku Sinupret, świętuje w tym roku 10. rocznicę obecności na polskim rynku. Z tej okazji pod koniec marca odbyła się w Warszawie międzynarodowa konferencja naukowa na temat fitoinżynierii i fitotomedycyny, czyli połączenia najnowszych technologii z tym co daje nam natura. Wątkiem najczęściej przewijającym się podczas wykładów prowadzonych przez światowej sławy otolaryngologów, ginekologów, urologów  i naukowców było zastępowanie antybiotyków lekami pochodzenia naturalnego. Według specjalistów nieuzasadnione, notoryczne nadużywanie przez nas antybiotyków powoduje zmianę flory bakteryjnej, a co za tym idzie - niebezpieczne uodpornienie organizmu na antybiotyk. Bionorica oferuje w Polsce dziewięć skutecznych i bezpiecznych leków ziołowych stosowanych w chorobach dróg oddechowych, układu moczowego, układu odpornościowego, w dolegliwościach kobiecych oraz w zaburzeniach snu.

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK