twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

10 lat działalności firmy Bionorica na polskim rynku farmaceutycznym

Niemiecka firma Bionorica, producent ziołowego leku Sinupret, świętuje w tym roku 10. rocznicę obecności na polskim rynku. Z tej okazji pod koniec marca odbyła się w Warszawie międzynarodowa konferencja naukowa na temat fitoinżynierii i fitotomedycyny, czyli połączenia najnowszych technologii z tym co daje nam natura. Wątkiem najczęściej przewijającym się podczas wykładów prowadzonych przez światowej sławy otolaryngologów, ginekologów, urologów  i naukowców było zastępowanie antybiotyków lekami pochodzenia naturalnego. Według specjalistów nieuzasadnione, notoryczne nadużywanie przez nas antybiotyków powoduje zmianę flory bakteryjnej, a co za tym idzie - niebezpieczne uodpornienie organizmu na antybiotyk. Bionorica oferuje w Polsce dziewięć skutecznych i bezpiecznych leków ziołowych stosowanych w chorobach dróg oddechowych, układu moczowego, układu odpornościowego, w dolegliwościach kobiecych oraz w zaburzeniach snu.

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Uwaga, ta strona używa COOKIES
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
×