twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

10/2018

Extractum Spissum czyli wyciąg gęsty

Farmakoterapia

Farmakologiczne sposoby leczenia kaszlu w praktyce farmaceuty

mgr farm. Maciej Czerwiński

Bilastyna – charakterystyka i zasady stosowania na tle innych leków przeciwhistaminowych

lek. Jan W. Pęksa, lek. Grzegorz Biedroń, konsultacja dr n. med. Mamert Milewski

Rekomendacja farmaceuty w leczeniu bólu gardła

mgr farm. Monika Gołdyka

Arginina – właściwości farmakologiczne, metabolizm oraz zastosowanie w medycynie

Filip Charuk, Kinga Byk, dr hab. n. farm. Ewa Olędzka, dr n. farm. Monika Zielińska-Pisklak, dr hab. n. farm. Marcin Sobczak

Higiena nosa w okresie jesienno-zimowym

mgr farm. Joanna Krajewska

Serotonina (5-HT) – właściwości farmakologiczne, metabolizm, leki działające na układ serotoninergiczny i ich interakcje (zespół serotoninowy)

Patrycja Jesionkowska, dr n. farm. Monika Zielińska-Pisklak, dr n. farm. Łukasz Szeleszczuk, dr hab. n. farm. Dariusz Pisklak, dr hab. n. farm. Marcin Sobczak

Profilaktyka

Jak prawidłowo dbać o uszy w okresie wzmożonych infekcji

dr n. farm. Anna Nowicka-Zuchowska, mgr Aleksander Zuchowski

Suplementacja

Czynniki środowiskowe i pokarmowe w powstawaniu deficytów uwagi u dzieci

mgr farm. Joanna Krajewska

Bezpieczeństwo farmakoterapii

Decyzje organów europejskich dotyczące bezpieczeństwa farmakoterapii

Felieton

Wolność? Po co wam wolność? Macie przecież telewizję

Wojciech Łuszczyna

 

powrót
reklama
Producenci informują
więcej »
reklama
Lek w Polsce
reklama
reklama

Na skróty

Informacje

 

Copyright © Medyk sp. z o.o

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK