twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

02/2018

Extractum Spissum czyli wyciąg gęsty

 

Fitoterapia

Infekcje górnych dróg oddechowych u dzieci a fitoterapia

dr n. med. Robert Tomasz Kuthan

 

Farmakoterapia

Leczenie bólu gardła

dr n. farm. Anna Nowicka-Zuchowska, mgr Aleksander Zuchowski

 

Leczenie kaszlu

dr n. farm. Anna Nowicka-Zuchowska, mgr Aleksander Zuchowski

 

Przegląd donosowych aerozoli wody morskiej

mgr farm. Joanna Krajewska

 

Spadek poziomu endogennej melatoniny a zaburzenia snu u osób starszych

mgr farm. Joanna Krajewska

 

Rola inhibitorów kinazy syntazy glikogenu 3 (GSK3)

w farmakoterapii chorób ośrodkowego układu nerwowego

Mariusz Bochnia, Agnieszka Ernestowicz, dr n. farm. Łukasz Szeleszczuk, dr hab. n. farm. Dariusz M. Pisklak, dr n. farm. Monika Zielińska-Pisklak

 

Suplementacja

Kwasy omega-3 i omega-6 ich rola w diecie dziecka

i wpływ na rozwój funkcji poznawczych

mgr farm. Marta Warowny-Krawczykowska

 

Felieton

Austriackie gadanie, czyli kocie mleko się wylało

Wojciech Łuszczyna

powrót
reklama
Lek w Polsce

ISSN: 1231-028X

IC: 59.10 pkt

MNiSW: 5 pkt

reklama
Producenci informują
więcej »
reklama
reklama

Na skróty

Informacje

 

Copyright © Medyk sp. z o.o

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK