twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

Nowoczesna Placówka Medyczna

II edycja Ogólnopolskich Targów Medycznych

Targi odbędą się 4-5 czerwca 2014 r. w Warszawie. W ich zakres wchodzą konferencje, konwenty tematyczne oraz wystawa sprzętu i technologii medycznych. Targi adresowane są do kadry zarządzającej placówkami medycznymi oraz wykwalifikowanego personelu medycznego. Patronem medialnym wydarzenia jest czasopismo "Gabinet Prywatny" (wydawnictwo Medyk).
 

Podczas targów poruszone zostaną aktualne problemy polskiej służby zdrowia oraz stworzona zostanie możliwość poznania aktualnych trendów i niewątpliwych korzyści płynących z połączenia i wykorzystania nauki, technologi oraz nowoczesnego sprzętu medycznego.
Grono zaproszonych wykładowców stanowią konsultanci krajowi, lekarze specjaliści oraz przedstawiciele towarzystw i instytucji naukowych. Do współpracy zaproszono przedstawicieli uniwersytetów medycznych, a także prestiżowe wydawnictwa branżowe, instytucje oraz stowarzyszenia naukowe.
Wystawcami targów będą producenci najwyższej klasy aparatury, sprzętu medycznego oraz technologii IT dedykowanej sektorowi medycznemu.

Podczas Targów NPM poruszone zostaną następujące tematy:

4 czerwca

  • Ratownictwo Medyczne – wybrane zagadnienia i narzędzia wsparcia
  • Rehabilitacja Medyczna – problemy pacjenta w podeszłym wieku
  • Sprawne zarządzanie szpitalem a infrastruktura informatyczna
  • Poprawa efektywności zarządzania finansami w placówkach ochrony zdrowia
  • Wnioski z dotychczasowych doświadczeń - Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

5 czerwca

  • Outsourcing w placówkach medycznych - lek na całe zło?
  • Rehabilitacja Medyczna – problemy małego pacjenta
  • Nowoczesna Diagnostyka Obrazowa
  • Wnioski z dotychczasowych doświadczeń - Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

 

 

Więcej informacji na stronie : http://www.multiexpo.pl/targi-medyczne

 

 

 

 

 

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
reklama
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK