twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

Apel organizacji pacjentów - szansa dla chorych na raka płuc

W projekcie listy refundacyjnej, kóra ma obowiązywać od 1 listopada tego roku, znajduje się lek działający na zaawansowanego, niedrobnokomórkowego raka płuca dla pacjentów z mutacja EGFR, u których wystąpiła oporność na leczenie pierwszej linii. Jest to dla pacjentów bardzo dobra wiadomość, jednak jest to lek skierowany do grupy nie przekraczającej 200 osób. Na swoją szansę na skuteczne leczenie czekają nadal pacjenci kwalifikujący się do nowoczesnych terapii antyangiogennych (rak gruczołowy płuca) oraz terapii immunomodulujących (rak płaskonabłonkowy). Organizacje pacjentów podtrzymują swój apel, wnosząc o poprawę sytuacji tych pacjentów z rakiem płuca.

 

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Uwaga, ta strona używa COOKIES
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
×