twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

Pierwsza edycja Warsaw Pharmacy Show

18-19 maja 2019 r.

Pierwsze niezależne targi farmaceutyczne Warsaw Pharmacy Show (Warszawskie Targi Farmaceutyczne) i Kongres Bezpiecznej Terapii odbędą się 18-19 maja, w nowoczesnym kompleksie targowo-wystawienniczym Global EXPO w Warszawie. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do farmaceutów, ale również do lekarzy, studentów i wszystkich osób zainteresowanych profilaktyką i tematyką prozdrowotną. Ma na celu zacieśnienie współpracy między farmaceutą i lekarzem, optymalizację i zwiększenie efektywności opieki medycznej wobec pacjenta oraz ukazanie możliwości i osiągnięć, jakie niesie współczesna farmacja i technologia. Miesięcznik "Lek w Polsce" jest jednym z patronów medialnych Warsaw Pharmacy Show.

Kluczowym elementem targów jest wymiana doświadczeń i budowanie konstruktywnego dialogu między ekspertami branży farmaceutycznej, medycznej i ekonomicznej oraz promowanie rozwoju polskiego rynku farmaceutycznego. W dobie starzejącego się społeczeństwa szczególną uwagę poświęcamy pomocy mobilnej ludziom w wieku emerytalnym, pokazując szeroką gamę produktów polepszających komfort życia pacjenta. Warsaw Pharmacy Show
to również świetna okazja dla studentów farmacji i medycyny do nawiązania kontaktów z przyszłym pracodawcą, świadomym konieczności  kształcenia i inwestowania w kapitał ludzki.

Targi obejmują powierzchnię ponad 15 000 m2. Jest to interaktywna część Pharmacy Show, podczas której pacjenci i przedstawiciele branży medyczno-farmaceutycznej mogą poszerzyć swoją wiedzę  i wymienić doświadczenia w zakresie: nowych rozwiązań w lecznictwie, technologii i innowacji, dermokosmetyków, schorzeń, dostępnych środków pomocy ludziom starszym, żywienia, suplementacji

Pokój konsultacyjny to miejsce, gdzie będziemy promować opiekę farmaceutyczną (wzorem pokoju konsultacyjnego z Wielkiej Brytanii), wszelką dostępną diagnostykę: pomiary cukru, cholesterolu, ciśnienia, badanie podologiczne, wstępna ocena pod kątem AZS, właściwy dobór rajstop przeciw żylakowych itp.

International Meeting Point – międzynarodowy charakter targów daje możliwość nawiązania współpracy między reprezentantami firm krajowych i zagranicznych. Wzrost pozycji Polski na światowym rynku farmaceutycznym jest coraz częstszą przyczyną decydującą o kierunku inwestycji firm zza granicy.

Kongres to część dydaktyczno-naukowa Warsaw Pharmacy Show skierowana do pracowników i studentów branży medyczno-farmaceutycznej. Podczas Kongresu poruszane będą tematy związane z rolą farmaceuty i lekarza w skutecznej farmakoterapii osób starszych, opieką i bezpieczną terapią, zastosowaniem leków biologicznych i leczeniem marihuaną leczniczą oraz inne zagadnienia. Przewidziano również szereg szkoleń na punkty twarde z zakresu opieki farmaceutycznej.

Wstęp na Warsaw Pharmacy Show jest bezpłatny dla osób po 65. r.ż. Studenci farmacji i medycyny otrzymują rabat w wysokości 50%. Dla pozostałych uczestników koszt biletu wstępu na targi to 30 zł za jeden dzień i 45 zł za dwa dni. Część kongresowa Warsaw Pharmacy Show jest biletowana osobno, w zależności od tematyki wykładu. Sprzedaż odbywa się online po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na stronie www.pharmacyshow.pl

Godziny: sobota, 18 maja 9.00-18.00; niedziela, 19 maja, 10.00-17.00

Mobilna aplikacja pozwoli uczestnikom na łatwą nawigację po Targach, szybkie nawiązanie kontaktów z wystawcą oraz uzyskanie informacji o aktualnych ofertach producenta.

Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO, zlokalizowane przy najruchliwszym węźle komunikacyjnym Warszawy, przy ulicy Modlińskiej. Kompleks dysponuje restauracją dla 350 gości oraz parkingiem na 1400 samochodów.

Partnerzy naukowi: Warszawski Uniwersytet Medyczny - Wydział Farmaceutyczny, Gdański Uniwersytet Medyczny, Naczelna Izba Aptekarska, Okręgowa Izba Aptekarska w Warszawie, Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie, Opieka Farmaceutyczna, Cannabis Trade Association, Cannabis House Poland, PTFarm Warszawa, Polskie Towarzysztwo Studentów Farmacji.

Organizacje wspierające: Polskie Towarzystwo Alergologiczne, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Fundacja Europejska Klinika Cukrzycy, Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POCHP, Opieka od zaraz, Opieka Farmaceutyczna.

Hasztagi: #WarsawPharmacyShow #WPhS #opiekafarmaceutyczna #opieka #kongres #pharmacy #pharmacyshow #pharmacist #farmacja #farmaceuta #farmaceutka #studentfarmacji #technikfarmaceutyczny #targi #targifarmaceutyczne #apteka #aptekaszpitalna #bilet #GlobalEXPO #Warszawa #punktytwarde #maj2019 #rejestracja #patronat #patronatmedialny #lekarz #alergolog #alergologia #pediatra #pediatria #diabetolog #diabetologia #cukrzyca #cukrzycatypu1 #cukrzycatypu2 #internista #interna #kardiolog #kardiologia #zdrowie #health #profilaktyka #medycyna #pacjent #senior

Dodatkowe informacje dostępne są na:

www.pharmacyshow.pl

www.facebook.com/WarsawPharmacyShow

www.instagram.com/warsawpharmacyshow

 

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
reklama
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK