twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

Pacjent z bólem pod opieką farmaceuty

Cykl konferencji Opieka farmaceutyczna od zaraz

Bóle różnego pochodzenia należą do najczęstszych dolegliwości, z jakimi pacjenci zgłaszają się do apteki. są Dyskusje na forach branżowych nie pozostawiają jednak wątpliwości. Farmaceuci często mają problemy z poleceniem bezpiecznego i skutecznego preparatu. Wiosenny cykl konferencji Opieka Farmaceutyczna od zaraz: "Pacjent z bólem pod opieką farmaceuty" ma pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Konferencje odbędą się w czterech miastach w Polsce: 11 maja w Warszawie, 12 maja w Poznaniu, 25 maja w Krakowie oraz 15 czerwca w Rzeszowie. Miesięcznik „Lek w Polsce” jest patronem medialnym konferencji.

Nadzór nad treściami merytorycznymi sprawują eksperci grupyopieka.farm. Pełen program konferencji znajduje się na https://opiekaodzaraz.pl Jak mówią uczestnicy poprzednich konferencji, jest to najbardziej praktyczne wydarzenie na rynku farmaceutycznym: „Od lat biorę udział w wielu konferencjach, ale to pierwsza, która jest tak bliska pacjentowi. Prelegenci omawiają przypadki, które spotykam sama za pierwszym stołem. Czasami aż jestem przerażona, jak bardzo dużo moich porad się dezaktualizuje oraz ilu praktycznych rzeczy mogę się dowiedzieć. Polecam każdemu farmaceucie, który chce realnie pomagać pacjentom, a nie tylko cytować fragmenty książek”.

Mgr farm. Konrad Tuszyński, który odpowiada za stronę merytoryczną konferencji, wspomina o nowościach, jakie przygotowane są najbliższą edycję: "Na konferencji pokażemy case study w formie interaktywnego wideo. Uczestnicy będą mogli zagłosować, jakie pytania zadać pacjentowi lub co poradzić. Specjalnie przygotowany scenariusz wideo pokaże wybrane przez farmaceutów rozwiązanie i dowiemy się, czy pomogliśmy, czy może zaszkodziliśmy naszemu pacjentowi”. Organizatorzy chcą angażować uczestników i edukować, wykorzystując wiele zmysłów.

Tematem przewodnim spotkania będzie ból, w szczególności bóle kostno-stawowe. Farmaceuci dowiedzą się m.in.  z czym można łączyć leki przeciwbólowe, by maksymalizować ich działania, czy można brać NLPZ profilaktycznie w migrenie oraz jak długo trzeba zażywać i które preparaty ziołowe, by radzić sobie np. z bólem kolan.

Udział wymaga wcześniejszej rejestracji na www.opiekaodzaraz.pl. W cenie wstępu oprócz samego biletu na konferencję i cateringu uczestnicy otrzymają konferencyjne wydanie "Zeszytów Aptecznych" z kompletem praktycznych informacji o bólu. Czytelnicy „Leku w Polsce” z kodem lekwpolsce10  otrzymają 10% rabatu na bilety.

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
reklama
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK