twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

Dr. Max i Apteki Gemini na „Złotej Liście Polskiego Zdrowia”

Dr. Max i Apteki Gemini znalazły się w pierwszej dziesiątce „Złotej Listy Polskiego Zdrowia”. Uroczyste uhonorowanie zwycięzców rankingu odbyło się 8 kwietnia w Krakowie podczas V Europejskiego Kongresu Samorządów. „Złota Lista Polskiego Zdrowia” to pierwszy ranking najważniejszych marek występujących w polskim systemie ochrony zdrowia. Jego celem jest zwrócenie uwagi na kwestie jakości i wartości podmiotów dbających o zdrowie Polaków. 

Lista została przygotowana przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRIS, spółkę IQVIA oraz firmę doradczą Acropolis, a we współpracę zaangażowana była również redakcja "Forbes Polska". Wyniki rankingu oparto na danych finansowych o wartości sprzedaży każdej z badanych marek i badanie opinii publicznej. W sumie przebadano blisko 150 marek.

Zwycięzcą pierwszej edycji listy okazał się Lux-Med. Dr. Max, jako pierwsza marka z rynku aptecznego zajął piąte miejsce, Apteki Gemini uplasowały się na pozycji siódmej.

Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
Informacje podane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się i aktywnego korzystania z naszych portali: lekwpolsce.pl oraz gabinetprywatny.pl
Rejestrując się wyrażasz zgodę na wpisanie podanych danych do bazy danych.
Administratorem bazy danych jest Medyk Sp. z o.o. NIP 5260204920 z siedzibą w Warszawie. Nasza polityka prywatności.
reklama
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK