twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

12/2017

Extractum Spissum czyli wyciąg gęsty

Fitoterapia

Zakażenia układu oddechowego. Leki ziołowe. Część I

dr n. med. Robert Tomasz Kuthan, dr n. przyr. Robert Henryk Kuthan

Farmakoterapia

Wpływ stosowania paracetamolu w okresie ciąży oraz we wczesnym okresie postnatalnym na funkcje ośrodkowego układu nerwowego u potomstwa

dr hab. n. med. Kamilla Blecharz-Klin

Niebenzodiazepinowe leki nasenne zwiększają ryzyko agresywnego zachowania u osób w podeszłym wieku

dr n. farm. Krystyna Cegielska-Perun

Preparaty OTC w pielęgnacji dróg oddechowych

mgr farm. Joanna Krajewska

Refundacja

Analiza kosztów refundacji  leków stosowanych w farmakoterapii nadciśnienia tętniczego w latach 2014-2015

mgr farm. Damian Piekielny, prof. dr hab. n. farm. Andrzej Stańczak, dr n. farm. Beata Welk-Piela

Felieton

Veritate ac Labore

Wojciech Łuszczyna

powrót
reklama
Lek w Polsce

ISSN: 1231-028X

IC: 59.10 pkt

MNiSW: 5 pkt

reklama
Producenci informują
więcej »
reklama
reklama

Na skróty

Informacje

 

Copyright © Medyk sp. z o.o

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku - polityka prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medyk Sp. z o.o. 01-015 Warszawa, Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5/54 NIP 5260204920.
Prosimy kliknij w przycisk "OK", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Medyk Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Medyk Sp. z o.o. (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach poprawy funkcjonalności naszych serwisów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia swojej przeglądarce internetowej (pliki cookie) lub informując nas o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Pełny dostęp do zasobów strony internetowej możliwy jest po zalogowaniu, niektóre treści strony internetowej dostęne są wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. W takim przypadku niezbędne jest podanie Swoich danych osobowych.
OK