twitter
logowanie/rejestracja

Lek w Polsce

Reprinty, e-reprinty

Reprinty są znaną i chętnie stosowaną formą rozpowszechniania informacji w środowisku branżowym. Oferujemy wykonanie w określonym nakładzie i formacie reprintu, jak również e-reprintu wybranego artykułu naukowego, opublikowanego na łamach czasopisma. Forma e-reprintu znacznie ułatwia przekazanie materiału edukacyjnego, przy utrudnionym, a czasami wręcz niemożliwym kontakcie bezpośrednim. Zarówno forma drukowana, jak i elektroniczna umożliwia wykorzystanie okładek na dowolną informację lub reklamę.


Materiały edukacyjne drukowane i elektroniczne

Przygotowujemy indywidualne materiały edukacyjne w wersji drukowanej i elektronicznej dla lekarzy i farmaceutów, jak również dla pacjentów, opracowane przez specjalistów z danej dziedziny.

  • Broszury
  • Plansze
  • Koła tematyczne, wyrywanki
  • Testy i tabele specjalistyczne
  • Ulotki
  • Monografie
  • Audiobooki i ebooki

Zachęcamy do kontaktu i współpracy.

Wydawca: Wydawnictwo naukowe Medyk Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Piotr Doroba - Dyrektor Naczelny

Monika Strzałkowska - Kierownik Działu Reklamy

www.medyk.com.pl

Telefon +48 22 666 43 32 lub +48 664 04 51

email: reklama (at) medyk.com.pl

reklama
Lek w Polsce wersja tradycyjna

ISSN: 1231-028X

IC: 63.85 pkt

Edukacja: 5 pkt

reklama
Producenci informują
więcej »
reklama
reklama

Na skróty

Informacje

 

Copyright © Medyk sp. z o.o

Przetwarzamy dane osobowe, takie jak adres IP, unikalny identyfikator, dane przeglądania. Wykorzystujemy te dane jedynie w uzasadnionym interesie biznesowym. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w ustawieniach zaawansowanych Twojej przeglądarki internetowej. Strona używa pliki cookies, jedynie w celu polepszenia użyteczności i funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Strona przeznaczona dla specjalistów - osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. Korzystając ze strony potwierdzasz swoje uprawnienia oraz wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Nasza polityka prywatności. OK